ProX Kurumsal TV

AnaSayfa / Prox

LED EKRAN YÖNETİMİ - DİGİTAL SİGNAGE - KURUMSAL TV - VİDEOWALL

ProX Örnek videoları

LED Ekranlar

VideoWall

Sağlık - Hastane Uygulamaları* Mümkün olduğunca çabuk tıbbi personeli bilgilendirmek ve bir bilgisayar veya e-posta erişimi olmayan sağlık çalışanlarına aynı anda ulaşmak.
* Acil durum uyarı mesajlarını yayınlamak.
* Ekran mesajları ile el hijyeni gibi önemli iç kampanyaları desteklemek için kullanılabilir.
* Hastalar için gereksiz paniğe neden olmadan hastane uyarıları iletilir
* Hızlı ve etkili şekilde sağlık sektöründe uygulanacak kurallar, yönetmelikler ve mevzuat - iletişim konularında hastalar bilgilendirilir.

• Hastane veya klinikte daha iyi iletişim sağlayarak iç operasyonel etkinliğini artırmak
• Daha etkili hasta bakımı için hızlı bir şekilde kritik bilgileri dağıtmak için animasyonlu bildirim gösterimleri yapılır
• Önemli bilgileri vurgulamak için sesli uyarılar yapılabilir.
• Belirli bölümlere özel mesajlar verilebilir. Örneğin kadın doğum ve jinekoloji bölümüne yapılan bildirimler ile radyoloji bölümüne yapılan bildirimler çoğu zaman farklılık gösterecektir.
• Hastane ve klinik düzenlemeleri, politikaları ve standartları ile ilgili bilgiler ve güncellemeler hızla dağıtılabilir
• Hastane personeline yönelik düzenlenen toplantılar ve etkinlikler bu ekranlarda gösterilebilir.
• Hastalar ve ziyaretçilere yön bulmalarında kolaylık sağlamak , ziyaret saatleri ve fazla çalışma saatleri gibi pratik bilgiler hakkında bilgi verilebilir
• Acil durumlarda yapılması gereken davranışlar ile ilgili bilgi verilebilir.


Kurumsal ÇözümlerOlay yönetimi, operasyonel iletişim, ya da acil durum bildirimleri ile ilgili kuruluşunuz çalışanları, tedarikçileriniz ve müşterilerinize ulaşmak gerektiğinde.
PC, TV ve bir düğmeye basarak mobil cihazlar gibi mevcut altyapı ve donanımdan yararlanarak etkili bir hedef gruba düşük maliyetle kurumsal mesajı gönderme.
Çalışanlara kurumsal hedeflere odaklanma fırsatı veren bir çalışma ortamı oluşturmak için dijital bilgilendirme / mesaj panoları kullanılabilir.
Çalışanlara ilgi çekici hedefler belirleyerek verimliliğinizi artırın.
Bir güvenlik uyarısı durumunda etkilenecek çalışanlar anında haberdar edilebilir.
Kurum içi iletişimi güçlendirir , hisse ürün güncellemeleri, yıllık faaliyet raporları, KPI kıyafetleri, müşteri memnuniyeti oranları ve daha birçok konuda personel ile bilgi paylaşımına yardımcı olur.
Çokuluslu şirketler çalışanlarına yönelik dil veya kültürel farklılıklara rağmen, belirli ülkeler, ofis ve bölümlere aynı mesaj farklı dillerde iletebilir
• Şirket içi haberleri tüm çalışanları ulaştırmak , şirketin Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarındaki yayınlarını paylaşmak
• Geleneksel ve yeni medya kullanılarak, iç kurumsal iletişimin iyileştirilmesi.
• Şirket intranet'inin mevcut bağlantıları, olayları, yaklaşan doğum günlerini, videolar, dosyaları bilgisayar kullanıcısı olmayan çalışanların görmesini sağlamak.
• Merkez ve saha ofislerinde çalışan beyaz ve mavi yakalı personelin eşit derecede bilgilendirdirilmesini sağlar.
• Yönetimin, çalışanları ile etkin bir diyalog içine girmesine izin verir. Şirket içi blog-intranet paylaşımlarını destekler.
• Kurumsal kimlik, misyon ve vizyonunu güncel tutar ve personeli ile paylaşır, yönetimin mesajını direkt kişilere gönderir.

Endüstriyel ÇözümlerGüvenilir bir haberleşme sistemi her sanayi şirketi için birçok sorunun çözümü için anahtar rol oynar.
Dijital bilgilendirme panoları, elektronik duyuru sistemleri , kurumsal TV'ler endüstriyel işletmelerde, can ve mal korunmasına yardımcı düzenleyici gereksinimleri karşılar ve operasyonel verimliliği artırır.
Tüm kritik iletişimler için tek bir platform sunulur. Işçi ve ziyaretçilere Digital Signage ekranlarında hayati mesajlar, uyarılar yapılır.
Çalışanlar hızlı ve etkili şekilde uyarılabilir.
Her vardiya sırasında koridorlar, asansörler, kafeteryalar ve üretim hattında mesajlarınızı görüntülenir
Olumlu geri bildirim, başarı hikayeleri sunulabilir.
İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili kanunlar , yönetmelikler yayınlanır.
SEÇ Çevre ve iş güvenliği teknolojilerindeki yenilikler Dijital bilgilendirme panoları, elektronik duyuru sistemleri , digital signage ekranlarında gösterilir.
Kalite sistemine ait uyulması gereken kurallardaki değişimler anlık olarak tüm çalışanlara bildirilebilir.
Sürekli görsel bildirimler yaparak işyeri kaza riskini azaltmak için gereken güvenlik önlemleri çalışanlara hatırlatılır.
Gerçek zamanlı üretim istatistiklerini ve çalışanların moral hedefleri görüntüleyerek verimliliği artırın
Marka standartlarını güçlendirmek ve ürün ya da süreçleri tanıtmaya destek olur.
• Görüntüler ev ofis, bir bölüm veya birden çok yerde sunulur , güncel olmayan bir yayın/duyuru yapılmaz.
• Üretim datası , bir bölüme ait portal, elektronik bültenler , diğer iletişim kanallarının mevcut içeriği yayınlanabilir.
• Fabrika içinde yol bulma / sanal haritalar gösterilebilir.
• Mevcut altyapı içinde kolay ve özel 7/24 çalışan sistemler kurulabilir.
• Mola sırasında , hava durumu ve trafik bilgisi, sosyal medya mesaj, haber başlıkları, ayın çalışanı vb. paylaşımlar yayınlanabilir.


Eğitim ÇözümleriÜniversite kampüsü içindeki tüm duyurular Dijital bilgilendirme panoları, elektronik duyuru sistemleri , kapalı devre tv sistemi , digital signage ekranlarından yayınlanır.
Kayıt işlemleri için gelen öğrencilerin yönlendirilmesi , konser - festival - sportif etkinlik duyuruları.
Günlük yemek menüsü , servis saatleri , sınav tarihleri, yaz okulu duyuruları ekranlar üzerinden yapılabilir.
Okul içindeki bölümlere ait blog, intranet , sosyal paylaşım hesapları ekranlardan yayınlanabilir.
IP kameralar aracılığı ile kampüs içinden canlı yayınlar yapılabilir. Bir noktadaki etkinlik tüm ekranlardan gösterilebilir.
Kampüs güvenliğini artırmak , fakülte, öğretmenler, öğrenciler, ziyaretçiler vb arasında acil durum bilgilendirmesini yapmak için bu ekranlar kullanılabilir.